ادکلن ورساچه مدل او فرایچه

نظرات کاربران |

دسترسی: محصول در انبار موجود نیست!

ادو تویلت « او فرایچه» (Eau Fraiche) یکی از عطرهای Versace است که برای آقایان و در حجم 100 میلی‌لیتر تولید شده است. ساختار این عطر را مرکبات , خاک و زمین , گیاهان معطر , گل , میوه , ادویه تشکیل می‌دهد و به همین دلیل رایحه‌ای خنک دارد. در ابتدای استفاده بوی هل، لیمو، نارنج و گل اقاقیا را حس می‌کنید که بعد از مدتی جای خود را به نت میانی می‌دهد
گارانتی

ممکن است شما در موقعیتی قرار بگیرید که بوی یک عطر آشنا شما را به سمت خودش جذب کند. شاید عطری که عزیزان‌تان استفاده می‌کنند یا اولین قرار آشنایی با همسرتان و یا خاطرات دیگر، با این عطر زنده می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود که عطری که از آن خاطره‌ای داریم، ما را به سفری درون زمان ببرد و به خاطرات خوب گذشته‌مان برگردیم.
ادو تویلت « او فرایچه» (Eau Fraiche) یکی از عطرهای Versace است که برای آقایان و در حجم 100 میلی‌لیتر تولید شده است. ساختار این عطر را مرکبات , خاک و زمین , گیاهان معطر , گل , میوه , ادویه تشکیل می‌دهد و به همین دلیل رایحه‌ای خنک دارد. در ابتدای استفاده بوی هل، لیمو، نارنج و گل اقاقیا را حس می‌کنید که بعد از مدتی جای خود را به نت میانی می‌دهد؛ و فلفل، سدر و ترخون عناصر سازنده‌ی این نت هستند. با گذشت زمان ترکیبی از مشک، عنبر، زعفران و چوب‌ در قالب نت پایانی مشام شما را نوازش می‌کند که تثبیت خواهد شد.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.